Velkoplošné zastínění

Charakteristika:

To pravé řešení pro skleníky, výrobní a montážní haly a jiné velké prostory. Systém s jedním elektromotorem zvládne bez problémů až 1.000 m2.

Je mnoho situací, kdy je kladen velký důraz na spolehlivé a přitom flexibilní zastínění velkých prosklených ploch. A nyní hovoříme o skutečně velkých plochách. Typickým příkladem jsou výrobní haly, jízdárny, skleníky, výstavní a prodejní prostory apod.

Naše společnost nabízí pro tyto případy unikátní velkoplošný systémy, který dokážou na jeden motor zastínit obrovské plochy (až 1 000 m²). Přitom se nemusí jednat o rovnou a souvislou plochu! Jednotlivé sekce mohou být různě skloněné a oddělené. Vše závisí na konkrétní situaci, pro kterou náš technický tým navrhne optimální řešení.

Materiály pro velkoplošné zastínění:

Díly nosné a pohyblivé konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů a jsou dimenzovány pro bezproblémový provoz i v největších rozměrech.

Ovládání velkoplošného stínění:

Pohon zařízení je zajištěn elektromotorem. Samotné ovládání je výhodné napojit na řídící systém, který vyhodnocuje údaje o vnitřní teplotě a světelných podmínkách a následně reguluje optimální podmínky prostřednictvím pohybu zastínění.

Prohlédněte si naše realizace

Kontakty

AGIMA
Jaroslav Matějka
Aubrechtové 3111/10
Praha 10

Telefon

724 064 669

E-mail

jaroslav.matejka@agima.cz
info@agima.cz

IČO: 63625571