Japonské posuvné stěny

Charakteristika:

Zkuste si představit velmi funkční a zároveň originální stínící systém, který je vysoce variabilní a dokáže se přesně přizpůsobit Vašim potřebám. Vaše představy by možná mohly naplnit japonské posuvné panelové stěny. K jejich hlavním přednostem patří skutečnost, že svým vzhledem nabízejí něco skutečně neotřelého a zajímavého a tvoří tak originální alternativu roletámžaluziím. Navíc mají opravdu mnohostranné využití. Kromě zastínění oken jsou vhodné jako mobilní předěly místností, praktické zástěny např. v restauracích nebo nemocnicích, oddělení pracovních zákoutí nebo jako zajímavé dekorační pozadí.

Popis japonských panelových stěn:

Japonské panelové stěny
se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínícího materiálu. Podle potřeby zákazníka má horní lišta dvě, tři, čtyři nebo pět drážek. Lišta se vyznačuje tím, že je velice plochá, proto jsou japonské stěny výhodné všude tam, kde je málo místa mezi křídly oken a stropem místnosti nebo výklenku. V každé drážce se pohybuje jeden nebo více nosičů panelů. Nosiče mají volitelnou délku (v závislosti na požadované šířce panelu) a díky speciálním kolečkům je jejich pohyb v liště snadný a tichý. Na závěsech jsou prostřednictvím suchého zipu připevněny samotné panely, tedy pásy stínící nebo dekorační tkaniny, které mají ve spodní části vytvořeny tunýlky se zasunutým závažím pro dokonalé napnutí.

Materiály japonských panelových stěn:

Pojezdové a nosné díly konstrukce jsou hliníkové a jsou práškově lakovány s následným vypálením v peci. Základní barva je bílá, na přání provedeme lakování do jakékoli barvy. Plasty, které jsou použity na menší komponenty, jako záslepky, kolečka a kluzné součástky, jsou vysoce kvalitní a neztrácejí svou pružnost ani po mnoha letech intenzivního užívání.

Látky pro japonské stěny:

Zde prakticky neexistuje omezení. Záleží jen na Vašem vkusu a představách. Pro zastínění se nejvíce osvědčují roletové látky nebo screen . Pro předěly místností nabízíme tužší materiály, pro dekoraci jsou vhodné i záclonové nebo závěsové látky. Pokud si budete přát sladit Vaši japonskou stěnu se stávajícími doplňky Vašeho interiéru, rádi ušijeme panely z Vámi dodané látky.

Ovládání japonských stěn:

Manuální ovládání
je možné tyčkou, ovládacím provázkem se závažím, nebo prostým tahem za látku. Komfortní variantou je elektromotor s kultivovaným chodem a s možností řízení tlačítkem nebo dálkovým ovladačem.

Předností japonských posuvných stěn je překvapující variabilita v počtu, šířce, uspořádání a způsobu shrnování panelů. Shrnování může být na jednu či druhou stranu, centrálně na střed nebo do stran (opona).

Proč objednat Japonskou stěnu?

1. Je to moderní a krásný druh stínění
2. Plně řeší stínění oken
3. Umíme Vám v budoucnu dodat nové panely v jiné barvě
4. Moderní doplněk moderních interiérů
5. Šetříte spotřebu materiálu, panely se neřasí jako u dekorační látky
6. Nejdříve Vám přijde vzorek poštou, pak teprve platíte

            Japonské posuvné stěny Japonské posuvné stěny
                                                                  
Japonské posuvné stěny